Ubytování

Zveme Vás k odpočinku, relaxaci či aktivnímu pobytu při ubytování v soukromí v rámci objektu Na Hrbech, který se nachází v malebné krajině na rozhraní Sedlčanska a Českého Meránu. Přivítá Vás zdejší krásná a čistá příroda, příjemné prostředí, útulný interiér s rodinnou atmosférou a v neposlední řadě i několik zvířat.

Ubytování nabízíme ve dvou objektech s kapacitou 22 a 10 lůžek. Vždy jsou to útulné pokojíčky se společným WC a koupelnou. V obou objektech je zařízená kuchyně a společenská místnost.


Ubytování v Chalupě (min. počet 7 osob, max. kapacita 22 osob)

Prostor pro hosty se nachází v přízemí , kde je k dispozici pět pokojů (jeden 3-lůžkový, dva 4-lůžkové, jeden 5-ti lůžkový a jeden 6-ti lůžkový), společenská místnost s kachlovou pecí a vybaveným kuchyňským koutem (plynový sporák, mikrovlnná trouba, chladnička s mrazničkou, rychlovarná konvice, černé a bílé nádobí a příbory), dále se zde nachází koupelna 3x WC.

V suterénu je víceúčelová místnost až pro 50 lidí, vhodná např. pro pořádání oslav, seminářů, školení a jiných společenských či kulturních akcí, součástí je kuchyňka a 2x WC.

Objekt je vytápěn ústředním topením (tepelná čerpadla) s možností přitápění v kachlové peci v přízemí, v suterénu pak lokálně dřevem v kamnech, v případě potřeby jsou k zapůjčení i elektrické přímotopy.


Ubytování Nad maštalí (min. počet 4 osoby, max. kapacita 10 osob)

Apartmá nad maštalí v patře sestává ze dvou ložnic (6ti lůžková a 4-lůžková), společenské místnosti  a vybaveným kuchyňským koutem (plynový sporák, mikrovlnná trouba, chladnička s mrazničkou, rychlovarná konvice, černé a bílé nádobí a příbory), dále je zde koupelna s WC.

Objekt je vytápěn elektrickými přímotopy v ložnicích a ve společenské místnosti lze topit dřevem v kamnech.